Az összes ajánlatunk: 322 db állás

Munka - és Környezetvédelmi specialista

(Zalaegerszeg)

hivatkozási szám: KG-991

Multinacionális partnerünk zalaegerszegi telephelyére keresünk Munka- és Környezetvédelmi specialista munkatársat.

Feladatok:

  • a gyári környezetvédelemmel kapcsolatos feladatok elvégzése
  • az érvényes Munka- és Környezetvédelmi előírások ismerete
  • kapcsolattartás a területileg illetékes felügyeleti hatóságokkal és szervezetekkel
  • jogszabályban előírt hatósági jelentések elkészítése, adatszolgáltatás hatóság felé
  • rendszeres adatszolgáltatás a vállalatvezetés felé
  • ISO 14001 Környezetirányítási rendszer üzemeltetése, fejlesztése részvétel a KEM szemléken, gondoskodás a feltárt hiányosságok megszüntetéséről, a Gyári Munkavédelmi Szabályzatban meghatározott előírások és elvárások teljesítésének ellenőrzése
  • az éves KEM oktatási terv elkészítésében való részvétel
  • a fejlesztések és beruházások esetén a KEM követelmények meghatározására javaslattétel, betartásuk ellenőrzése
  • vállalati keretprogram kapcsolódó szakmai részeinek koordinálása

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • lévő tanulmányok
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • fejlődési, tanulási lehetőség
  • multinacionális munkakörnyezet