Az összes ajánlatunk: 366 db állás

Műszaki koordinátor / beszerző

(Törökbálint - BKV járataival is könnyen megközelíthető)

hivatkozási szám: KG-1204

Megbízónk svájci tulajdonú, Európában és a CIS régióban 24 kirendeltséggel működő, prémium minőségű szerszámgépeket, termelő berendezéseket és az ezekhez kapcsolódó teljes körű szerviz szolgáltatásokat értékesítő vállalat. Előléptetés miatt nyitottá vált egy támogatói funkció, melyhez keressük új munkatársukat.

Feladatok:

  • a munkakör célja, partnerek szerszámgépeivel kapcsolatos problémáinak a lehető leggyorsabb és leghatékonyabb elhárítása
  • a szerviztevékenység során az ügyfeleknél felmerülő alkatrészigények feldolgozása
  • alkatrészigényekre ajánlatok készítése, ügyfelek tájékoztatása
  • szoros együttműködés az ausztriai alkatrész központtal, a megrendelt anyagok lekövetése, visszaigazolása a partnerek felé
  • aktív kapcsolattartás a szervit-technikusokkal, folyamatos kommunikáció biztosítása

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • néhány éves szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • magabiztos angol és / vagy német nyelvtudás (kapcsolattartás a külföldi kollégákkal, az ausztriai raktárközponttal)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • kiváló kommunikációs- és szervezési képesség
  • precíz, megbízható munkavégzés

Amit kínálunk:

  • alapbéren felüli juttatás
  • bejárási támogatás
  • céges telefon magánhasználatra is
  • hosszú távú munkalehetőség egy nagymúltú, nemzetközi hátterű vállalatnál
  • fejlődési lehetőség