Az összes állásajánlatunk a rendszerben: 284 Állás

Műszakvezető

(Tatabánya)

hivatkozási szám: KD-365

Szívesen dolgozik nagyvállalati közegben? Olyan munkahelyet keres, ahol összetartó a csapat és magas a szakmai színvonal? Jó helyen jár! Tatabányai gyártó partnerünk részére, a csapat bővülése miatt keresünk tapasztalt kollégát MŰSZAKVEZETŐ pozícióba

Feladatok:

  • Napi termelési feladatok megszervezése a vevői igényeknek megfelelő gyártási tervek alapján
  • Beosztottak (kb, 30-50 fő) munkájának koordinálása
  • A gyártáshoz szükséges anyagok rendelkezésre állásának biztosítása
  • A termelés időben történő elindítása a megfelelő utasítások alapján
  • Előírások, munkarend, tisztaság és biztonság betartatása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Min. 5 év gyártó cégnél hasonló területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Jó szervezői és problémamegoldó készség
  • Vezetői attitűd és döntéshozói képesség
  • 6+2-es műszakrend vállalása
  • Angol nyelvismeret előnyt jelent
  • Autóipari gyártó környezetben szerzett tapasztalat, elektronikai iparban szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Stabil, folyamatosan bővülő nagyvállalati háttér
  • Munkába járás kiemelkedő támogatása, céges buszjáratok számos településről, albérlet támogatási lehetőség
  • Nettó 22.000 Ft-os cafeteria keret