Az összes állásajánlatunk a rendszerben: 284 Állás

Műszakvezető (német nyelvtudással)

(Győr vonzáskörzete)

hivatkozási szám: KW-137

Győr környéki partnerünk csapata MŰSZAKVEZETŐ kollégával bővül! Amennyiben min. társalgási szinten beszél németül és szívesen szerezne tapasztalatot vezetői feladatokban, ne hagyja ki a lehetőséget!

Feladatok:

  • Az adott műszakban lévő termelési műveletek felügyelete és koordinálása
  • Termeléstervezési folyamatok támogatása
  • Napi munkafeladatok kiosztása és ellenőrzése, döntések meghozatala személyzeti kérdésekben, támogatás nyújtása a kollégák felé
  • Magas szintű termékminőség, illetve hatékonyság biztosítása
  • Minőségi irányelvek és a termelés biztonsági követelményeknek biztosítása és ellenőrzése
  • Munkabiztonsági szabályok betartatása

Elvárások:

  • Termelő közegben szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • Acélipari szakmai tapasztalat, illetve kémiai folyamatok alapismerete előny
  • Társalgási szintű NÉMET nyelvtudás
  • Műszakrend: 12 órás munkavégzés; 4 műszak (2 nappal + 2 éjszaka után 4 nap szünet)

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő, bővülő vállalatnál
  • Nemzetközi munkakörnyezet, ahol megbecsülik a munkavállalókat
  • Továbbképzési, tanulási lehetőségek