Az összes ajánlatunk: 353 db állás

Német nyelvű ügyfélkapcsolati munkatárs

(Fót (Budapesttől 13km) - céges buszjáratok indulnak Örs vezér tere és Újpest központtól )

hivatkozási szám: KG-1596

A világ vezető gyártó cégének fóti központjában rezgésdiagnosztikai és irányítástechnikai vezérlőrendszerek összeszerelésével foglalkoznak, melyet egyedi vevői megrendelések alapján készítenek el. A berendezéseket olaj- és gázipari létesítmények energiaellátására, illetve gáztranzit vezetékek nyomásfokozó kompresszor állomásainál alkalmazzák szerte a világban.

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • kapcsolattartás az anyacég európai gyártó egységeivel a megrendelői igények alapján
  • napi kommunikáció a nemzetközi értékesítési csapattal
  • árajánlatok összeállítása a vevőktől kapott információk szerint
  • folyamatok rögzítése SAP rendszerben
  • számlázás támogatása adatokkal

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség (előrelépéshez a diploma elvárt)
  • folyékony, aktív német- és angol nyelvtudás
  • magabiztos MS Office ismeretek
  • kiváló kommunikációs képesség
  • pontos, ügyfél-orientált munkavégzés
  • jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • modern, jól felszerelt munkakörnyezet
  • bejárási támogatás (céges busz - Újpest központtól és Örs vezér tértől / autó költségtérítés)
  • cafeteria
  • sportolási lehetőség
  • étkezési lehetőség helyben, étteremben
  • előrelépési lehetőség