TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 430 db állás

Nemzetközi vevőellátási szakértő

(Veresegyház- céges buszjáratok közlekednek Budapest Örs vezér tér és Újpest Központtól)

Hivatkozási szám JG-2320

1800 főt foglalkoztató, amerikai hátterű multinacionális gyártó partnerünk magyarországi globális operációs központja részére keresünk Order fullfillment területre munkatársakat

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • a teljes megrendelési folyamat kezelése (wing-to-wing OTR fulfillment)
  • folyamatos vevői kapcsolattartás
  • az ügyféligényeknek megfelelő kérések teljesítése, a termék életútjának nyomon követése (beszerzés, termelés, szállítmányozás, stb.)
  • határidők betartása és betartatása
  • kapcsolódó dokumentumok kezelése
  • szoros együttműködés a vevőszolgálati csapattal

Elvárások:

  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Előny a logisztikai/fulfillment/vevőszolgálati/supply chain területén szerzett tapasztalat
  • talpraesett, ügyfél-orientált szemlélet
  • hatékonyan kommunikáció

Amit kínálunk:

  • Kiváló és szakmailag elhivatott csapat
  • Hosszú távú karrierút vállalaton belül
  • Céges, ingyenes busz járat a város több frekventált pontjáról indulva