TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 264 db állás

NPI mérnök/Projekt menedzser

(Kecskemét vonzáskörzete)

Hivatkozási szám DS-2333

Kecskemét vonzáskörzetében elhelyezkedő gyártópartnerünk számára keresünk tapasztalt NPI mérnök Kollégát!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • A termelés, új termék bevezetésének teljeskörű proaktív, önálló támogatása, megvalósítása és erőforrás tervezése,
  • Hibák és problémák elemzése, a szükséges intézkedések meghozatal,
  • Esetleges géphibák elhárításában való részvétel,
  • Termékhiba analízisben való részvétel,
  • ERP rendszer bevezetésében, fejlesztésében való aktív részvétel és annak alkalmazása, folyamatos fejlesztése,
  • Vevővel való aktív kapcsolattartás,
  • A termelési terv, szállítási terv és a teljesítménymutatók (KPI) teljesítése,
  • Projektekben való részvétel.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Tárgyalási szintű ANGOL nyelvtudás,
  • Min. 3-5 év mérnökségi tapasztalat,
  • Tapasztalat elektronikai területen.

Amit kínálunk:

  • Piacképes jövedelem egy stabilan működő, de gyorsan növekvő vállalatnál,
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség,
  • Útiköltség térítése.