TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 515 db állás

Nyomdaipari gépkezelő-HUN0112

(Szombathely)

Hivatkozási szám BC-4073

Magyarországon több mint 50 éves múlttal rendelkező műanyag csomagolóeszközöket gyártó vállalat keres nyomdaipari gépkezelőket. A vállalat hosszú távú munkalehetőséget, versenyképes juttatást és családias környezetet biztosít.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Anyagellátás biztosítása a nyomdagépen
  • Részvétel a termékváltási folyamatokban, annak előkészítésében
  • Gyártásközi dokumentáció
  • Minőség-ellenőrzés

Elvárások:

  • Középfokú végzettség, (nyomdaipari/műszaki ismeret/érzék előny)
  • Minimum 2 év nyomdaipari tapasztalat
  • Alapfokú számítógépes ismeret

Amit kínálunk:

  • Folyamatos 12 órás munkarend (több szabadnap, 1 évre előre tervezhető munkarend)
  • Versenyképes alap órabér
  • Műszakpótlékok
  • Havi ösztönző br. 15.000 Ft/hó
  • Évvégi bónusz (bruttó 100.000 Ft/év egyszeri kifizetés)
  • Önkéntes túlóra lehetőség
  • Ingyenes szállást biztosítunk