TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 420 db állás

Onsite - Projekt asszisztens (Ukrán nyelvtudással)

(Budapest - Göd)

Hivatkozási szám VW-2236

Projekt asszisztens Ukrán nyelvtudással

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • FELADATOK:
  • - Szállásoltatásos munkaerő-kölcsönzési projektekben való aktív részvétel
  • - Határon túli kölcsönzött munkavállalókkal való napi szintű kapcsolattartás
  • - Szállással és utazással kapcsolatos feladatok elvégzése, (nem csak adminisztratív feladatok)
  • - Személyes és telefonos ügyfélkezelés
  • - Projektvezetők adminisztratív támogatása

Elvárások:

  • - Középfokú végzettség
  • -Tárgyalóképes ukrán nyelvismeret
  • - Tárgyalóképes magyar nyelvtudás
  • - Minimum 1 éves releváns tapasztalat
  • - Jó kommunikációs, szervező és problémamegoldó képesség
  • - Határozott fellépés
  • - Empatikus és szolgáltató szemléletű hozzáállás
  • - Számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • - B kategóriás jogosítvány, gyakorlattal

Amit kínálunk:

  • - Versenyképes bérezés karrierrendszer
  • - Céges telefon laptop internettel
  • - Változatos munkavégzés
  • - Belvárosi munkavégzés/modern irodai környezet
  • - Dinamikus, fiatalos cég biztos háttérrel
  • - Együttműködő összetartó csapat