TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 399 db állás

Operátor

(Szombathely)

Hivatkozási szám JA-1127

Szombathelyen működő autó elektronikai alkatrészeket gyártó partnercégünk részére keresünk jelentkezőket Operátor pozícióba.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • gyártóberendezések kezelése, kiszolgálása
  • termelési/összeszerelési feladatok ellátása

Elvárások:

  • min. 8 általános iskolai végzettség
  • munka alkalmassági teszt sikeres megírása
  • Aptiv gyakorlati teszt sikeres elvégzése
  • egészségügyi alkalmasság
  • rugalmas, pontos, precíz, dinamikus munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Munkaerő-kölcsönzésre irányuló munkaviszony, határozatlan idejű szerződés
  • Modern munkakörnyezet
  • Versenyképes bérezés
  • Kiemelkedő cafeteria a belépés napjától
  • Műszakpótlék
  • Túlórapótlék
  • Munkába járás támogatása, Hazautazás támogatása
  • Szombathelyen belül ingyenes céges buszjárat
  • Bónuszok (termelési eredmény és hiányzás alapján, csatlakozási bónusz)
  • Ingyenes szállás biztosított