TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
Szeretnék több állásajánlatot! Maradok ennél az egynél!

Az összes ajánlatunk: 393 db állás

Operátor

(Szombathely)

Hivatkozási szám SE-349

Vas megyei partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat Gépkezelő/Gépbeállító munkakörbe

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Gyártóberendezések kezelése, kiszolgálása,
  • Termelési/összeszerelési feladatok ellátása,

Elvárások:

  • Min. 8 általános iskolai vagy szakmunkás végzettség
  • Munka alkalmassági teszt sikeres megírása
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Rugalmas, pontos, precíz, dinamikus munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Több műszakos munkarend
  • Műszakpótlék
  • Túlórapótlék
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil multinacionális háttér
  • Béren felüli juttatások