Az összes állásajánlatunk a rendszerben: 284 Állás

Operátor

(Aszód)

hivatkozási szám: VR-374

Aszódi termelő partnercégünkhöz operátor munkakörbe keresünk munkatársakat! Hölgyek által is könnyen végezhető munka! Munkaidő: választható egy/kettő/három műszak Megközelíthetőség: ingyenes céges buszjárattal a következő településekről: (Kálló, Erdőtarcsa, Verseg, Kartal, Kisköre, Tiszanána, Kömlő, Tenk, Erdőtelek, Vanyarc, Bercel, Galgaguta, Acsa, Püspökhatvan, Galgagyörk, Galgamácsa, Iklad, Domony, Gyöngyös, Nagyréde, Hort, Hatvan, Vácszentlászló, Zsámbok, Tura, Galgahévíz, Hévízgyörk, Bag, Isaszeg, Dány, Gödöllő, Héhalom, Palotás, Magyarnándor, Mohora, Szügy, Balassagyarmat, Szirák, Bér, Varsány)

Feladatok:

  • termékek előkészítése gépi megmunkáláshoz
  • gyártási utómunkálatok elvégzése
  • munkaterület tisztán tartása
  • magas minőségbiztosítási elvek figyelembevétele

Elvárások:

  • 8 általános végzettség
  • jó kézügyesség
  • éles látás (szemüveg megengedett)
  • precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • monotónia tűrés

Amit kínálunk:

  • fix alapbér + cafetéria + motiváló bónuszrendszer + magas műszakpótlékok
  • hosszú távú munkavégzés