TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 546 db állás

Operátor

(Szolnok)

Hivatkozási szám SS-4144

3 műszakos munkavégzésre keresünk operátor munkatársakat szolnoki partnercégünkhöz!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Járműmotor alkatrészek összeszerelése
  • Gépkezelés
  • Gyártás dokumentálása

Elvárások:

  • Min. 8 általános iskolai végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Jó kézügyesség
  • Szerelési affinitás
  • Előny: hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Nettó 160-180 000 Ft/hó
  • Nettó 8000 Ft cafetéria
  • Havi bónuszok
  • Utazási támogatás autóval történő bejárás esetén
  • Ingyenes céges buszjárat a következő településekről: Cegléd, Abony, Ecsegfalva, Kisújszállás, Kenderes, Fegyvernek, Fegyvernek-Szapárfalu, Abádszalók, Kunhegyes, Karcag, Törökszentmiklós, Tiszapüspöki, Szajol, Tiszafüred, Tiszaörs, Kunmadaras, Kunszentmárton, Tiszaföldvár, Martfű, Rákócziújfalu, Rákóczifalva, Szandaszőlős
  • Ingyenes munkaruha
  • Hosszútávú, stabil munkahely