Operátor-HUN0112
Szombathely

Hivatkozási szám WHC0176

Szombathely Vissza Operátor-HUN0112 Hivatkozási szám WHC0176

Szombathelyen működő autó elektronikai alkatrészeket gyártó partnercégünk részére keresünk jelentkezőket Operátor pozícióba.

Feladatok

  • Gyártóberendezések kezelése, kiszolgálása termelési/összeszerelési feladatok ellátása

Elvárások

  • Min. 8 általános iskolai végzettség
  • Munka alkalmassági teszt sikeres megírása gyakorlati teszt sikeres elvégzése
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Rugalmas, pontos, precíz, dinamikus munkavégzés

Ajánlatunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Modern munkakörnyezet
  • Versenyképes bérezés
  • Kiemelkedő cafeteria a belépés napjától
  • Műszakpótlék
  • Túlórapótlék
  • Szombathelyen belül ingyenes céges buszjárat
  • Bónuszok (termelési eredmény és hiányzás alapján, csatlakozási bónusz)