Az összes ajánlatunk: 322 db állás

Operátor - Lakatos javító

(Veresegyház)

hivatkozási szám: FG-1057

Repülőgéphajtómű-alkatrészek javításában magas színvonalú technikát alkalmazó, amerikai hátterű partnercégünk részére keresünk szakembereket az alábbi pozícióba: OPERÁTOR - LAKATOS JAVÍTÓ

Feladatok:

  • az aktuális termelési programban meghatározott repülőgép hajtómű alkatrészek javítási folyamatainak operátori lakatosi feladatainak elvégzése

Elvárások:

  • fémipari végzettség vagy karosszéria lakatos végzettség
  • alap szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office használat)
  • kézügyesség
  • három műszakos munkarend vállalása hétköznap

Amit kínálunk:

  • modern, jól felszerelt munkakörnyezet
  • folyamatos szakmai képzések, speciális tanfolyamok is
  • bejárási támogatás (céges busz vagy autó költségtérítés)
  • cafeteria
  • sportolási lehetőség
  • kedvezményes étkezési lehetőség helyben, étteremben
  • előrelépési lehetőség