Az összes ajánlatunk: 300 db állás

Operátor/raktáros/gépbeállító

(Tatabánya)

hivatkozási szám: TD-265

A Delphi Connection Systems Hungary Kft. autóipari csatlakozókat gyártó vállalat. A termelést Tatabányán 2000 januárjában indították be és folyamatos fejlesztések révén jelenleg az ipari park egyik legnagyobb- közel 1700 főt foglalkoztató- szervezete. A gyártási kapacitás dinamikus bővülése miatt, az alábbi pozícióba keresnek munkatársat: operátor, raktáros, gépbeállító. Operátori kezdő órabér: Br. 1020 Ft

Feladatok:

  • Operátori munkakörben: összeszerelés, csomagolás, termékek vizuális ellenőrzése
  • Raktáros munkakörben: a raktárba érkező anyagok átvétele, a raktári készletek ellenőrzése, anyagkiadás, kézi anyagmozgatás, áruk szortírozása
  • Gépbeállító munkakörben: automata gépsorok vagy gépek felügyelete, átállások, gyártásindítások, gépbeállítások elvégzése, karbantartási és gyártási dokumentációk vezetése, mérnöki fejlesztésekben való közreműködés

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • folyamatos minőségre és mennyiségre való törekvés
  • kézügyesség
  • tanulási hajlandóság
  • folyamatos, 6+2 műszakrend, 3 műszak vállalása
  • monotonitás tűrése

Amit kínálunk:

  • Könnyű fizikai munka
  • Tiszta, rendezett, fűtött-hűtött munkahely
  • Kisebb zaj a gyártócsarnok egyes területein, füldugó használata nem kötelező
  • A cég biztosít 3 pólót, 1 pulóvert, 1 nadrágot, 1 munkavédelmi cipőt
  • Műszakpótlékok: reggeles műszakpótlék 15%; délutános műszakpótlék 30%; éjszakás műszakpótlék 45%
  • Munkába járás: céges buszjáratok magyar és szlovák településekről is, tatabányaiaknak összvonalas buszbérlet 100%-ban támogatott.
  • Cafeteria
  • Saját távolsági autóbusz járatok
  • Évente ingyenes szűrővizsgálatok
  • Karácsonyi csomag
  • Heti két alkalom ingyenes sportolási lehetőségek
  • Kedvezményes étkezés