TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 375 db állás

Order Fulfillment Specialista

(Veresegyház (Céges buszjáratok indulnak az Örs Vezér Teréről, illetve Újpest Központtól))

Hivatkozási szám JG-2368

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • a teljes megrendelési folyamat kezelése
  • folyamatos vevői kapcsolattartás
  • az ügyféligényeknek megfelelő kérések teljesítése, a termék életútjának nyomon követése (beszerzés, termelés, szállítmányozás, stb.)
  • határidők betartása és betartatása
  • kapcsolódó dokumentumok kezelése
  • szoros együttműködés a vevőszolgálati csapattal

Elvárások:

  • folyékony angol nyelvtudás
  • legalább középfokú nyelvtudás
  • MS Office programok magabiztos használata
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • nemzetközi munkakörnyezet
  • sportolási lehetőség (fitness, szauna, sportpályák), saját étterem, családbarát szolgáltatások
  • bejárás támogatása ingyenes buszjárattal, saját gépkocsi esetén pedig emelt összegű üzemanyag-térítés
  • hosszú távú karrierlehetőség, folyamatos szakmai kihívások