TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 393 db állás

Order Management Specialist

(Budapest, XIII.)

Hivatkozási szám JG-2608

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Ensure high quality OTR process
  • Support sourcing and replenishment activities
  • Interface with all internal and external customers
  • Answer all questions and ensure correspondence with internal and external customers
  • Manage credit and returns
  • Coordinate shipments with forwarder

Elvárások:

  • Bachelor degree or equivalent experience
  • Fluent French and English Knowledge
  • Ability to work effectively in a cross-functional, global team environment
  • Excellent interpersonal skills

Amit kínálunk:

  • Central location
  • Multinational environment
  • Benefits