TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 424 db állás

Összeszerelő (diákmunka)

(Kadafalva)

Hivatkozási szám CA-2850

Partnerünk műanyag csomagolóeszközök és lámpatestek gyártásában érdekelt. Diákok jelentkezését várjuk, hogy összeszerelő üzemükben segítsék a munkájukat.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • lámpatestek összeszerelése
  • kézi és elektromos szerszámokkal való munkavégzés
  • munkakörnyezet tisztán tartása
  • 6.00-tól 14.00-ig, vagy 14.00-tól 22.00-ig tartó munka

Elvárások:

  • aktív, vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • betöltött 18. életév
  • éles látás
  • heti 5 nap vállalása

Amit kínálunk:

  • br. 1200 Ft-os órabér
  • 18.00 utáni munkavégzésre 30%-os műszakpótlék
  • póló, munkacipő, jól felszerelt, modern munkakörnyezet
  • próbamunka biztosítása munkába állás előtt