TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 262 db állás

Összeszerelő operátor

(Győr)

Hivatkozási szám TD-1400

Értesülni szeretnél a járvány utáni várható munkalehetőségekről? Regisztrálj, hívd a WHC-t!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Nehézgépipari és személygépjárművek alkatrészeinek összeszerelése
  • Kézi és gépi összeszerelési feladatok elvégzése a munkautasítások alapján
  • A vállalati minőségpolitika, minőségügyi előírások követése
  • Az egymásra épülő munkafolyamatok megismerése
  • A munka során használt alkatrészek, anyagok minőségellenőrzése
  • Betanulási időszak után a munkafolyamatok önálló elvégzése

Elvárások:

  • Végzettség: minimum 8 általános
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Előnyt jelent: fém- vagy autóipari területen vagy termelő cégnél szerzett
  • Gyártási környezetben, szerelésben szerzett tapasztalat
  • Jó kézügyesség, gyors, önálló munkavégzés
  • 1 vagy 2 műszak vállalása

Amit kínálunk:

  • Magas technológiájú, rendezett, biztonságos munkakörnyezet
  • Kiemelkedő havi bér és 10%-os mozgó bér
  • Cafeteria rendszer: éves bruttó 403.500 Ft
  • Kedvezményes melegétkezési lehetőség helyben (500 HUF / adag)
  • Munkába járás támogatása: autóval 15 Ft/km, busz-és vonatbérlet esetén 100%-ban
  • Kiemelkedő vállalati sportolási és szociális juttatási csomag
  • Biztos, stabil munkahely