Betanított munka Újpesten
Budapest, IV. kerület

Pályakezdők jelentkezését is várjuk ! Gyors kezdési lehetőség! Hivatkozási szám WHC0131

Budapest, IV. kerület Vissza Betanított munka Újpesten Pályakezdők jelentkezését is várjuk ! Gyors kezdési lehetőség! Hivatkozási szám WHC0131

Gyors kezdési lehetőség !

Feladatok

  • Fűtőbetétek kézi összeszerelése
  • Gyártó gépek kezelése : szitanyomtatás, homokfúvás, csiszolás

Elvárások

  • 8 általános
  • minimális gyártási tapasztalat

Ajánlatunk

  • Megkereshető br. 3 hónap után: br. 420.000 Ft
  • teljesítménybónusz: akár br. 50.000 Ft
  • műszakpótlék d.u.: 40% éjszaka 55%
  • Azonnali kezdés
  • Önkéntesen vállalt túlóra szombaton 100%-os, vasárnap 150%-os órabér
  • Kávéautomata kupon
  • Utazási térítés: tömegközlekedés 86%, autó 15Ft/km
  • Kulturált KLIMATIZÁLT rendezett munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség