TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 393 db állás

Összeszerelő-operátor

(Győr, Ipari Park)

Hivatkozási szám TR-583

AZONNALI KEZDÉSSEL keresünk munkavállalókat győri autóipari partnercégünkhöz KIEMELT BÉREZÉSSEL összeszerelő operátor pozícióba

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Autóalkatrészek összeszerelése (pl. lökhárító, küszöb, spoiler, kerékjárati ív)
  • Legyártott termékek vizuális ellenőrzése
  • A gépek mellett felállított számítástechnikai eszközök kezelése

Elvárások:

  • Min. 8 általános iskolai végzettség
  • Egészségügyi alkalmasság
  • 3 műszak vállalása
  • Jó fizikum, jó kézügyesség
  • Monotonitástűrés, pontos munkavégzés
  • Önállóság, terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Stabil, biztos munkahely, hosszú távú munkaviszony
  • Br. 1200 Ft/óra
  • Belépési bónusz
  • Kiemelkedő cafeteria
  • Műszakpótlék
  • Túlórapótlék
  • Munkába járás támogatása