TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 399 db állás

Összeszerelő operátor

(Kecskemét)

Hivatkozási szám SA-809

Gondoltál már rá, milyen lehet egy világhírű autómárka üléseit összeszerelni? Az autók szerelmese vagy és megismerkednél a legújabb fejlesztésekkel? Ha jó fizikummal rendelkezel és nem riadsz meg a 3 műszakos munkavégzéstől, akkor egymást keressük! Tesztírással pedig nem raboljuk az időd! Jelentkezz Összeszerelő operátornak Kecskemétre!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Autóülések összeszerelése a szerelési idők betartásával
  • Munkaterület tisztán tartása

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Jó fizikum
  • Szerelési affinitás, monotónia-tűrés
  • Szabálykövető magatartás
  • 3 műszakos, 8 órás munkavégzés vállalása

Amit kínálunk:

  • Kereseti lehetőség átlagosan Nettó 220-250 000 Ft
  • Cafeteria próbaidő után nettó 23 000 Ft
  • Biztonságos, rendezett, jó minőségű új munkaeszközök
  • Munkaruha és cipő biztosítása már az első naptól
  • Fiatalos csapat
  • Betanulás támogatása + Belsős szakmai képzések
  • Bejárás támogatása
  • Családi rendezvények
  • Hosszútávú munkalehetőség