TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
Szeretnék több állásajánlatot! Maradok ennél az egynél!

Az összes ajánlatunk: 388 db állás

Összeszerelő operátor - Budapest IV. kerület

(Budapest, IV. kerület)

Hivatkozási szám MF-368

Budapest IV. kerületi elektronikai partnercégünkhöz ÖSSZESZERELŐ OPERÁTOR munkakörbe, keresünk ÚJ munkatársakat!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Termelésben való aktív részvétel
  • Fűtőbetétek kézi összeszerelése, és válogatása
  • Csoportvezető által megadott utasítások szerinti munkavégzés
  • Egyszerűbb gyártó gépek kezelése
  • Munkavégzéshez használt gépek tisztán tartása
  • Magas minőségbiztosítási elvek figyelembevétele

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Precizitás és kézügyesség
  • Három műszakos munkarend vállalása (H-P)
  • Monotónia tűrés,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat és azonnali munkakezdés előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Fix alapbér + emelt műszakpótlékok, (Műszakpótlék 40%, éjszakai pótlék 55%)
  • Harmadik hónaptól teljesítményalapú bónusz,
  • Akár azonnali munkakezdés
  • Mentor program, a gyorsabb betanuláshoz
  • Kulturált tiszta rendezett munkakörnyezet,
  • Korrekt vezetők, és segíőkész kollégák
  • Hosszú távú munkalehetőség,