TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Az összes ajánlatunk: 386 db állás

Pénzügyi és Bérszámfejtési munkatárs

(Törökbálint)

Hivatkozási szám KG-2453

Megbízónk svájci tulajdonú, Európában és a CIS régióban 24 kirendeltséggel működő, prémium minőségű szerszámgépeket, termelő berendezéseket és az ezekhez kapcsolódó teljes körű szerviz szolgáltatásokat értékesítő vállalat. Komplex, kihívásokkal teli munkakörbe keressük új munkatársukat, törökbálinti központjukba.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • beérkező számlák kezelése, könyvelésre előkészítése a külső könyvelő részére
  • a szerviz szolgáltatásokhoz kötődő számlázási feladatok ellátása
  • szoros együttműködés a könyvelő kollégával
  • havi és éves zárásokban való aktív részvétel
  • banki kapcsolattartás, bankszámla és házipénztár kezelése
  • havi jelentések összeállítása a svájci központ részére
  • bérszámfejtési feladatok ellátása (15 fős munkavállalói létszám)
  • bel- és külföldi kiküldetések elszámolása, adminisztrálása
  • jelenléti ívek dokumentálása

Elvárások:

  • minimum középfokú gazdasági végzettség
  • középfokú bérszámfejtői képesítés
  • 2-3 éves haszonló munkakörben szerzett tapasztala
  • aktív középfokú angol / német nyelvtudás
  • erős Excel tudás (jelentések készítéséhez)
  • ERP rendszer ismeret
  • precíz, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség, svájci háttérrel
  • összetett, felelősségteljes munkakör
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • bejárás támogatása, bónusz rendszer