TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 555 db állás

Pénzügyi gyakornok

(Győr vonzáskörzete)

Hivatkozási szám GM-2926

A folyamatos technológiai fejlődés biztosítása és a gyártási kapacitás bővítése céljából nappali tagozatos pénzügyi gyakornokot keresünk győri partnerünk részére! Ha bármi kérdésed lenne, nyugodtan keress minket az alábbi telefonszámon: +36 30 377 7218

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • A napi pénzügy és számvitel tevékenységekben való aktív részvétel (adminisztratív feladatok ellátása).
  • Belföldi és külföldi vevői és szállítói számlák adminisztrációja
  • Szállítói számlák iktatása

Elvárások:

  • Aktív hallgatói jogviszony megléte
  • Pénzügy és számvitel közeli területen folyó tanulmányok
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • MS Office ismeretek
  • Heti 2-3 munkanap vállalása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Fiatalos csapat
  • Tanulmányokkal összeegyeztethető munkarend
  • Hosszútávú diákmunka