Az összes ajánlatunk: 348 db állás

Pénzügyi gyakornok

(Budapest, XIII. kerület)

hivatkozási szám: ZG-890

XIII. kerületi multinacionális partnerünk számára keresünk hosszú távra gyakornokot, Source to Pay területre. A S2P a szállítói megrendelésekkel és a bejövő szállítói számlák feldolgozásával foglalkozik. Ez magában foglal könyvelést, kifizetést, probléma megoldást, kapcsolattartást a beszállítókkal.

Feladatok:

  • Beszállítói számlák rögzítése SAP és ORACLE rendszerben.
  • Kapcsolattartás a szállítókkal és a GE business kollégákkal.
  • Számlákkal kapcsolatos problémák megoldása.
  • E-mail levelezés különböző részlegekkel, napi adminisztráció
  • Adatgyűjtés, Back Office feladatok ellátása.
  • Problémák megoldása, kivizsgálása, nyitott számlák kezelése.

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony Bsc/Msc képzésen
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás (leginkább írásban)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • SAP/ORACLE ismerete előnyt jelent
  • Ha az angol mellett beszélsz BÁRMILYEN más nyelven, akkor ne titkold el, mert kincset ér a csapaban!

Amit kínálunk:

  • Ultromodern irodaház - nemzetközi környezet
  • Munkaidőben frissítő ping-pong vagy csocsó bajnokság
  • Sportolási lehetősgég - irodaházon belül felszerelt konditerem
  • Kiemelkedő közösségi élet
  • Bérezés: bruttó 1200 Ft/óra
  • Munkaidő: minimum 30 óra/hét, rugalmasan - teljes mértékben sulihoz illeszthetően.
  • Munkaidő kerete: H-P 7 és 19 óra között.