TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 399 db állás

Pótalkatrész Mérnök

(Pest megye)

Hivatkozási szám HG-1091

Több, mint 1800 főt foglalkoztató, amerikai hátterű multinacionális gyártó partnerünk magyarországi globális operációs központja részére keresünk nemzetközi munkakultúrában és angol nyelvű környezetben dolgozni szerető szakembereket az alábbi pozícióba: Pótalkatrész Mérnök (Engineering - Ajánlatok)

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • az Engineering csapat tagjaként felelsz a cserealkatrészlisták megalkotásáért és feldolgozásáért erőművi gáz és gőzturbinákhoz valamint generátorokhoz
  • külföldi kollegákkal tartasz kapcsolatot, támogatod a szervízmérnök és az üzletkötő kollégák tevékenységét
  • meghatározod a különböző típusú karbantartási tevékenységekhez szükséges cserealkatrészeket
  • gyártásból kifutott alkatrészek pótlására helyettesítő alkatrészeket határozol meg
  • folyamatosan figyelemmel követed a projekt prioritásokat és betartod a határidőket.

Elvárások:

  • legyen felsőfokú végzettséged – előny, ha műszaki területen végeztél
  • műszaki érdeklődéseddel képes legyél szakmai dokumentációt olvasni
  • magabiztosan használd az angol nyelvet (minimum B2 szint)
  • ismerd az MS Office programokat
  • minden helyzetben az ügyfél legyen számodra az első
  • hatékonyan kommunikálj és tudd megoldani a problémákat
  • képes legyél feladatok pontos, precíz megoldására
  • szívesen támogass folyamatfejlesztéseket
  • ne riadj meg a monoton feladatoktól és összetett kérdések megoldásától
  • pontos és szervezett munkavégzés legyen jellemző rád
  • nem bánjuk, ha pályakezdő vagy és szívesen tanulnál, fejlődnél