Az összes ajánlatunk: 282 db állás

PPAP minőségbiztosítási mérnök

(Esztergom)

hivatkozási szám: KT-663

Rendelkezel tapasztalattal termék jóváhagyási folyamatok területén? Találkoztál már a következő kifejezésekkel, mint FMEA, PCP, SPC, MSA? Szeretnél egy folyamatosan bővülő és dinamikus multinacionális vállalat tagja lenni? Mindemellett rendelkezel magabiztos angol nyelvtudással? Ha mindezekre IGEN a válasz, ne habozz, JELENTKEZZ! Esztergomi autóipari gyártóvállalat részére keresünk új kollégát PPAP minőségbiztosítási mérnök pozícióba

Feladatok:

  • PPAP csomagok összeállítása, kiküldése és nyomon követése
  • PPAP folyamatokhoz tartozó dokumentációk kezelése (FMEA, PCP, Flow chart, MSA, SPC, MDS record, Material Certifications, mérési jegyzőkönyvek)
  • Cégen belüli társosztályokkal való együttműködés (tervezés, gyártás)
  • Vevőkkel való szoros együttműködés
  • Havi riportok készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, műszaki menedzser, minőségbiztosítási mérnök)
  • Hasonló területen szerzett min. 1-2 év szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű, aktív angol nyelvtudás
  • PPAP és VDA bemintázási ismeret
  • Autóipari szabványok ismerete, 8D, ISO TS 16949 tapasztalat
  • Kiváló Excel ismeret
  • Dinamikus, rugalmas, terhelhető, jó problémamegoldó személyiség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, 13. havi bér
  • Bejárási vagy mobilitás célú lakhatási támogatás
  • Meleg étkezési támogatás
  • Nyelvtanulási lehetőség