Az összes ajánlatunk: 353 db állás

Projekt asszisztens

(Zalaegerszeg)

hivatkozási szám: LA-1934

Partnercégünk többkomponensű műanyag fröccsöntő szerszámok tervezésével és gyártásával foglalkozik. A műanyag fröccsöntés és a speciális fémötvözetek megmunkálása területén élenjáró nagyvállalat, folyamatosan bővülő tevékenységi köréhez munkatársat keres az alábbi munkakör betöltésére: PROJEKT ASSZISZTENS.

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Vevői megrendelésekhez kapcsolódó adminisztráció ellátása,
  • Vevői követelmények, határidők nyomon követése és dokumentálása,
  • Ütemezések, kimutatások készítése,
  • Auditok támogatása,
  • Napi szintű szóbeli és írásbeli kommunikáció vevőkkel és partnerekkel,
  • Vevői dokumentációk fordítása,
  • Projektcsoport munkájának támogatása,
  • Szoros együttműködés a gyártási folyamatban a társterületekkel.

Elvárások:

  • Műszaki és/vagy Minőségbiztosítási felsőfokú végzettség
  • Angol középfokú nyelvtudás
  • MS Office ismeret
  • Jó kommunikációs és szervezési készség
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Útiköltség-térítés