Az összes ajánlatunk: 253 db állás

Projektiroda vezető

(Dél-Pest megye)

hivatkozási szám: KQ-908

Hazai tulajdonú, ügyfeleik részére minőségi megoldásokat nyújtó partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba.

Feladatok:

  • projektiroda folyamatainak igazítása az új és növekvő üzleti igényekhez
  • a vállalatnál futó kiemelt fontosságú projektek irányítása, a projekt menedzserek munkájának koordinálása, ellenőrzése
  • riportolás a projektek aktuális státuszáról, utókalkulációk
  • ügyfelek igényeinek és elvárásainak üzleti szintű értése, magas minőségű kiszolgálás megvalósítása
  • tárgyalás alvállalkozói körrel és beszállítókkal
  • szoros együttműködés a társosztályokkal
  • döntéshozatal a projektek beszerzési, kivitelezési kérdéseiben – vonatkozó stratégiák felállítása
  • fővállalkozói felelősségi körben a kontroll és az ellenőrzés megvalósítása
  • stratégiai és operatív részvétel a vállalat belső folyamatainak fejlesztésében, projektmenedzsment módszerek bevezetésében

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • aktív középfokú angol nyelvtudás
  • legalább 5 éves projektvezetői tapasztalat az alábbi területek valamelyikén műszaki / építőipari / logisztikai
  • komplex projektek irányításában szerzett tapasztalat
  • pénzügyi és eredmény-szemlélet
  • erős probléma- és konfliktuskezelési képesség, rugalmas gondolkodásmód
  • erős vezetői és teljesítmény-menedzsment kompetenciák

Amit kínálunk:

  • béren felüli juttatások
  • vezetői bónusz
  • komplex feladatok, fejlődési lehetőség
  • stabil, megbízható vállalati háttér
  • céges gépkocsi