Az összes ajánlatunk: 322 db állás

Projektmérnök

(Gyál (M5 Business Park) )

hivatkozási szám: KF-1067

Megbízónk Magyarországon 6 telephelyen nyújt komplex szolgáltatást ügyfelei számára a terméktervezéstől kezdve a gyártáson és a logisztikai tevékenységeken át egészen a termékek értékesítés utáni szervizeléséig. A gyáli gyáregységük csapatába keresünk munkatársat hosszú távú együttműködésre az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • területéhez tartozó, EMEA szintű szerviz tevékenység koordinációja
  • az operáció támogatása, projektek ütemezése, szervezése, kapcsolattartás a nemzetközi ügyfelekkel és a területen dolgozó mérnök kollégákkal: folyamat-, dokumentációs-, és minőségügyi mérnök)
  • rendszeres kapcsolattartás a külföldi partnerekkel
  • munkatársak szakmai irányítása (közel 100 fő)
  • részvétel külső / belső auditokon
  • vevői KPI-ok elemzése, javító intézkedések meghozása / levezénylése

Elvárások:

  • felsőfokú mérnöki végzettség (ideális esetben villamosmérnök)
  • néhány éves projektmérnöki tapasztalat gyártó környezetben
  • nemzetközi ügyfél műszaki támogatásában szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • minimum középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • ügyfélközpontú gondolkodás
  • határozott, talpraesett fellépés
  • jó kommunikációs- és szervezési képesség

Amit kínálunk:

  • alapbéren felüli juttatások
  • cafeteria
  • multifunkcionális sportbérlet
  • céges buszjárat KÖKI Termináltól
  • nemzetközi szervezet, globális együttműködés
  • modern munkakörnyezet