Az összes ajánlatunk: 366 db állás

Projektvezető (munkaerő-kölcsönzés)

(Budapest - belváros)

hivatkozási szám: KW-1279

A WHC csoport 1990-ben alakult azzal a céllal, hogy partnereinek teljes körű szolgáltatást nyújtson gazdasági- és humán területen. Ma már az ország egyik legnagyobb tanácsadó cégeként vagyunk jelen és támogatjuk ügyfeleinket munkaerő-közvetítés, munkaerő-kölcsönzés, diákmunka és HR outsourcing igények esetén is. Budapesti irodánk, munkaerő-kölcsönzéssel foglalkozó csapatába várjuk projektvezető munkatársunkat!

Feladatok:

  • munkaerő-kölcsönzési projektek önálló vezetése
  • fizikai vagy szellemi munkaerő toborzása, kiválasztása
  • munkaszerződések elkészítése és megkötése
  • új belépő és kilépő munkavállalók munkaügyi adminisztrációjának teljes körű kezelése
  • munkavállalók felmerülő munkaügyi / bérügyi kérdéseinek, problémáinak egyeztetésében és kezelésében történő részvétel
  • bérszámfejtéshez szükséges adatok összegyűjtése és továbbítása a munkaügyi osztály részére (munkaidő nyilvántartás kezelése, jelenléti ívek feldolgozása, stb.)
  • cafeteria kezelése
  • számlázás előkészítése
  • folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel
  • ügyfelektől érkező munkaerő-igények pontos egyeztetése
  • napi szintű kapcsolattartás a munkavállalókkal
  • folyamatos adatszolgáltatás, riportálás a közvetlen felettes részére és a partnerek irányába is
  • a csapattal és társosztályokkal történő teljes együttműködés

Elvárások:

  • HR és / vagy munkaügyi területen, munkaerő-kölcsönzésben szerzett néhány éves szakmai tapasztalat
  • átfogó munkaügyi ismeretek
  • toborzási gyakorlat
  • MS Office erős felhasználói szintű ismerete
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • kiváló kommunikációs képesség, magabiztos, határozott személyiség
  • stressztűrő- és problémamegoldó képesség
  • precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • rugalmasság, proaktív gondolkodásmód
  • Előny:
  • felsőfokú végzettség
  • angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • projektkoordinációban szerzett tapasztalat
  • kisebb létszámú csapat irányításában szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatások
  • cafeteria
  • infrastruktúra teljes körű biztosítása
  • hosszú távú munka- és fejlődési lehetőség
  • szakmai képzések
  • támogató professzionális csapat