Az összes ajánlatunk: 300 db állás

Raktári anyagmozgató vagy csomagoló

(Győr környéke )

hivatkozási szám: FW-165

Raktári anyagmozgató vagy csomagoló munkakörökbe várjuk jelentkezését Győr környéki partnerünkhöz! Kiemelkedő bérezés, stabil vállalati háttér!

Feladatok:

  • Teherautók, vagonok és hajók fel- és lerakodása
  • Az anyagok átvétele, rendszerbe rögzítése, összekészítése
  • Az anyagok fizikai ki- és betárolása a raktárban
  • Raktári anyagmozgatás, csomagolás

Elvárások:

  • Legalább szakmunkás végzettség (műszaki terület előny)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Csapatjátékos hozzáállás
  • Precizitás, terhelhetőség
  • Többműszakos munkarendre való nyitottság (12 órás munkarend vagy 3 műszakos, 8 órás munkarend)
  • Előnyt jelent az alábbiak megléte: új típusú targoncás jogosítvány (vezetőállásos és/vagy vezetőüléses), érvényes vezetői engedély híddarura, bakdarura és futódarura, német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • kiemelkedő bérezés (alapfizetés + műszakpótlék, bruttó 405.000 Ft éves cafeteria, 25 Ft/km bejárás támogatás)
  • Tréning lehetőség
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség, egy folyamatosan bővülő, nemzetközi hátterű vállalatnál