Az összes ajánlatunk: 353 db állás

Raktári műszakvezető

(Biatorbágy)

hivatkozási szám: BQ-2023

Biatorbágyi multinacionális partnerünk csapatába keresünk új kollégát RAKTÁRI MŰSZAKVEZETŐ munkakörben. A leendő kolléga körülbelül 10 fős raktári csapat koordinálásáért és motiválásáért lesz felelős. Amennyiben szeretne egy folyamatosan fejlődő vállalatnál dolgozni, ahol van lehetőség a szakmai előrelépésre, jelentkezzen!

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • A raktár napi munkafolyamatainak meghatározása, megszervezése és a dolgozók koordinálása (8-10 fő)
  • A raktári folyamatok ellenőrzése és betartatása
  • Együttműködés, kapcsolattartás a raktárvezetővel, fuvarszervezőkkel és az adminisztrációval
  • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása (létszámtervezés, jelenléti ív, túlórák elrendelése, műszakjelentés készítése, raktári riportok küldése)
  • Új raktári dolgozók oktatása, betanítása
  • Munkavédelmi szabályok betartatása
  • Emelőgép-naplók ellenőrzése, targoncák és egyéb raktári eszközök és berendezések felügyelete (polcok, raklapok, csomagolóanyagok, szerszámok, rámpák, kapuk, stb.)

Elvárások:

  • Logisztikai szektorban szerzett 2-3 éves műszakvezetői tapasztalat
  • Kiváló számítógépes ismeretek (MS Excel)
  • Határozott személyiség, jó kommunikációs készség
  • Hatékony munkaszervezés, minőségtudat
  • Egymás megbecsülése, felelősségvállalás
  • Éjszakás műszakrend vállalása (22:00 – 06:00)

Amit kínálunk:

  • Alapbéren felüli juttatások, mozgóbér, műszakvezetői pótlék, éjszakás műszakpótlék, kiemelkedő cafeteria
  • Stabil munkahely, kellemes munkahelyi légkör
  • Bejárás támogatása, céges buszjárat Budapestről és a környező településekről