TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 438 db állás

Raktáros

(Röszke)

Hivatkozási szám HU-2042

Élelmiszeripari gyártópartnerünkhöz Raktáros munkatársat keresünk!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Raktárba érkező anyagok előírás szerinti kezelése
  • Kiszállítási folyamatok elvégzése
  • A termelő üzemek kijelölt anyagokkal való kiszolgálása
  • Raktár kezelése az előírásoknak megfelelően
  • Higiéniai és biztonsági előírások betartása, raktár és udvar rendjének megtartása

Elvárások:

  • Középfokú szakmai végzettség
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Előny: Targoncavezetői engedély és/vagy gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Saját állomány
  • Az alapbér mellett:
  • Az átlagnál magasabb mértékű műszakpótlékok, egyéb pótlékok
  • Negyedévente 10% változóbér a kitűzött célok elérésekor
  • Utazási költségtérítés
  • Cafeteria juttatások
  • Képesítések megszerzésének finanszírozása munkaidőn belül
  • Termékcsomagok, ajándékcsomagok, valamint megtakarítási lehetőség a dolgozói márkaboltban való kedvezményes vásárlás esetén
  • Vállalati kölcsön, Iskolakezdési támogatás, Csoportos élet- és baleset biztosítás