TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 441 db állás

Raktáros

(Celldömölk )

Hivatkozási szám BW-2148

Élelmiszeripari, gyártó partnercégünk részére keresünk kollégát RAKTÁROS munkakörbe.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Munkautasítások betartása
  • Alapanyagok be- és kivételezése, előkészítése a gyártás részére
  • Készáru tárolása és előkészítése a kiszállításhoz
  • Kartonok géppel történő felállítása

Elvárások:

  • Új típusú három kategóriára érvényes targonca vezetői engedély
  • (gyalog kíséretű, vezető üléses, vezető állásos)
  • Raktározási területen szerzett tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek
  • Önálló munkavégzés, terhelhetőség, megbízhatóság
  • 12 órás váltott műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés,
  • Béren kívüli juttatások / Cafetéria
  • Prémium rendszer
  • Céges buszjárat
  • Szakmai fejlődés