TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 430 db állás

Raktáros

(Szeged)

Hivatkozási szám PS-3380

Műanyagipari partnercégünk részére keresünk kollégákat saját állományba, RAKTÁROS pozícióra, SZEGED városába

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Beérkező alapanyagok átvétele, kiadása, mérlegelés, biztosítása a termelés részére
  • Késztermékek bevételezése, komissiózása, kiadása
  • Szállítási dokumentumok elkészítése, EKAER ügyintézés
  • Teherautók fel,- és lerakodása
  • Készletnyilvántartás kezelése
  • Automata csomagológép kezelése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Targoncavezetői engedély és tapasztalat
  • Minimum 1 év raktározási tapasztalat
  • Előnyt jelent:
  • Termelő üzemben szerzett gyakorlat
  • Vállalatirányítási rendszer használatában való jártasság
  • Magas raktározási rendszerek pakolásában való jártasság
  • Többutas elektromos oldalvillás targonca kezelésében való tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil, biztos vállalati háttér
  • Kellemes munkahelyi légkör