TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
Szeretnék több állásajánlatot! Maradok ennél az egynél!

Az összes ajánlatunk: 388 db állás

Raktáros

(Győr)

Hivatkozási szám TD-505

Szeretnél jó munkahelyi környezetben dolgozni, ahol fontos a munkahelyi megbecsülés és magas az alapbér? Akkor nálunk a helyed! Jelentkezz most! Multinacionális győri autóipari partnercégünk termelésének növekedése miatt az alábbi pozíciókba keresünk munkatársakat: raktáros (3 műszak) bruttó 270.000 Ft alapbér

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Gyártósorok kiszolgálása (raktári anyagok kikeresése, összekészítése, gyártósorra való eljuttatása), raktárosi feladatok végrehajtása
  • Targonca kezelése
  • Anyagmozgatás, komissiózás és csomagolási feladatok ellátása

Elvárások:

  • min. 8 általános iskolai végzettség, OKJ targoncavezetői engedély (3324, 3312, 3313 típus)
  • Több műszakos munkarend vállalása (3 műszak)
  • pontos, precíz és önálló munkavégzés
  • tesztíráson, gyárlátogatáson való részvétel
  • Előnyt jelent: raktározási területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • béren kívüli juttatások: műszakpótlék, túlórapótlék, mozgó bér, munkába járás térítése (100 % tömegközlekedés esetén)
  • kiemelkedő cafetéria rendszer: éves bruttó 403.500 Ft
  • kedvezményes étkezési lehetőség, szociális juttatási csomag
  • biztos, stabil munkahely