Az összes ajánlatunk: 294 db állás

Raktáros, kittező

(Kunszentmiklós)

hivatkozási szám: SS-245

Szeretnél egy stabil hosszú távú munkahelyen dolgozni? Nincs targoncás jogosítványod, de raktározásban van már tapasztalatod? Jó fizikummal rendelkezel? Akkor TÉGED KERESÜNK. Nagy múlttal rendelkező, nemzetközi vállalat Kunszentmiklóson munkahelyet kínál. Fejlődési és előre lépési lehetőséggel, modern munkakörnyezetben.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Beérkező árú ellenőrzése lista alapján
  • Termékek összekészítése, csomagolása
  • Komissiózés, anyagmozgatás

Elvárások:

  • Jó fizikum
  • Raktározási tapasztalat
  • Előny a targoncavezetői engedély

Amit kínálunk:

  • Napi 8 órás munkavégzés
  • 2 műszakos munkarend (6:00-14:00-ig és 14:00-22:00-ig)
  • Bejelentett munkaviszony
  • Határozatlan idejű szerződés (3 hónap próbaidő)
  • Nagyvállalati, de családias légkör
  • Komoly betanítás és folyamatos mentorálás
  • TELJES utazási támogatás autóval történő munkába járás esetén
  • Targoncás képzés biztosítása
  • INGYENES szálláslehetőség távolról érkező munkavállalóknak
  • 13. havi fizetés
  • Havi bónusz és Cafeteria