Az összes ajánlatunk: 270 db állás

Recepciós

(Győr vonzáskörzete)

hivatkozási szám: KW-678

Szeretnél egy dinamikus és folyamatosan bővülő multinacionális vállalat tagjává válni? Jó szervező készséggel rendelkezel, és emellett kiválóan teremtesz kapcsolatot emberekkel? Kiválóan beszélsz németül és az angol sem okoz gondot a számodra? Amennyiben mindezekre IGEN a válaszod, JELENTKEZZ! Győr környéki partnerünk számára keresünk új kollégát RECEPCIÓS munkakörbe.

Feladatok:

  • Látogatók, külföldi vendégek fogadása és tájékoztatása
  • Fordítási és egyéb adminisztratív feladatok ellátása
  • Bejövő és kimenő telefonok kezelése, nyilvántartása
  • Szerződések és egyéb dokumentumok iktatása és pontos nyilvántartása
  • Postázás kezelése, futárszolgálat- és irodaszer rendelés
  • Konyhai és irodai eszközök nyilvántartása és javíttatása

Elvárások:

  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Pályakezdő vagy 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes, aktív NÉMET és kommunikációképes ANGOL nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló szervező és kommunikációs készség, határozott fellépés
  • Előny:
  • Multinacionális környezetben szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés (bruttó 405.000 Ft éves cafeteria keret)
  • Munkába járás támogatása 25 Ft/km
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség, egy folyamatosan bővülő, nemzetközi hátterű vállalatnál