Az összes állásajánlatunk a rendszerben: 284 Állás

Recepciós diákmunka

(XI. kerület)

hivatkozási szám: VT-376

Diákokat keresünk Budapest XI. kerületi informatikai partnercégünkhöz recepciós munkakörbe!

Feladatok:

  • vendégek fogadása az elvárásoknak megfelelően, regisztrációjuk a céges rendszerben
  • vendégkártyák kiadása az ügyfelek részére
  • vendégparkoló rendszer működtetése
  • futárok fogadása, postai küldemények átvétele
  • dokumentáció frissítése
  • csomagok átvétele, regisztrációja és illetékes kollégának való eljuttatása
  • telefonos ügyintézés
  • ügyfelek részére történő bekészítés / tárgyalók előkészítése

Elvárások:

  • aktív vagy passzív jogviszony felsőoktatásban,
  • aktív, magabiztos angol nyelvtudás,
  • precíz munkavégzés, megbízhatóság, proaktivitás,
  • stressz tűrés,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • fix alapbér
  • kulturált munkakörnyezet,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • professzionális szakmai háttér.