Az összes ajánlatunk: 366 db állás

Recruiter

(Budapest - belváros)

hivatkozási szám: KW-1180

A WHC csoport 1990-ben alakult azzal a céllal, hogy partnereinek teljes körű szolgáltatást nyújtson gazdasági- és humán területen. Ma már az ország egyik legnagyobb tanácsadó cégeként vagyunk jelen és támogatjuk ügyfeleinket munkaerő-közvetítés, munkaerő-kölcsönzés, diákmunka és HR outsourcing igények esetén is. A megnövekedett partneri igények kiszolgálása miatt keressük hosszú távú együttműködésben gondolkodó és néhány éves gyakorlattal rendelkező RECRUITER kollégánkat end to end projektek lebonyolítására.

Feladatok:

  • kiemelt recruitment projektek end-to-end kezelése (ügyfélkapcsolat, sourcing, candidate management)
  • jelöltek felkutatása, hatékony toborzási módszerek alkalmazása, alternatív hirdetési csatornák használata
  • jelöltekkel történő kapcsolattartás, előszűrés, interjúztatás, interjú összefoglalók készítése
  • megbízókkal egy kölcsönös bizalmon alapuló, minőségi partneri viszony ápolása
  • rendszeres heti, havi riportok készítése a területi vezető és az ügyfelek irányába is
  • a munkakörhöz tartozó adminisztrációs feladatok ellátása, egyéni HR rendszer használata
  • szoros együttműködés a területen dolgozó munkatársakkal és a társosztályokkal

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • 1-3 éves szakmai tapasztalat azonos munkakörben
  • tapasztalat end-to-end projektek koordinációjában
  • aktív, tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • MS Office magabiztos gyakorlati ismerete
  • online toborzási csatornák, social media felületek magabiztos használata
  • önálló, talpraesett, proaktív személyiség
  • nyitottság, jó kapcsolatteremtő képesség
  • kiváló kommunikációs készség
  • ügyfél-orientált, megbízható, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • alapfizetésen felüli juttatások (pl.cafeteria, bónusz)
  • rugalmas munkaidő, home office lehetőség (laptop, telefon, távolról elérhető, modern rendszerek)
  • fejlődési lehetőség rendszeres képzésekkel
  • támogató munkakörnyezet munkaeszközökben és csapatszinten is
  • belvárosi, modern irodai környezet