TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 264 db állás

Recruiter gyakornok - Budapest, XIII. kerület

(Budapest, XIII. kerület)

Hivatkozási szám ZG-2538

Dolgozz egy multinál már suli mellett! Ha jól beszélsz angolul, imádod a pörgést és a szervezkedést, akkor ITT A HELYED!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • HR csapat mindennapi munkájának támogatása
  • Jelöltek felkeresése és tájékoztatása
  • Interjúk és találkozók szervezése
  • Belső adatbázisban való rögzítés és szűrés
  • Adminisztárciós feladatok ellátása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Erős angol nyelvtudás
  • Lelkes, motiváló hozzáállás
  • Heti 25 óra vállalása

Amit kínálunk:

  • Lendületes és fiatalos csapat
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Előrelépési lehetőség
  • Br. 1200 Ft-os órabér
  • Rugalmas munkaidő