Az összes ajánlatunk: 314 db állás

Resolution / reconciliation intern

(Budapest, XIII. kerület)

Hivatkozási szám ZG-2263

XIII. kerületi multinacionális partnerünk számára keresünk hosszú távra gyakornokot Source to Pay területre. A S2P a szállítói megrendelésekkel és a bejövő szállítói számlák feldolgozásával foglalkozik. Ez magában foglal könyvelést, kifizetést, probléma megoldást, kapcsolattartást a beszállítókkal.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a szállítókkal
  • Bejövő e-mailek megválaszolása
  • Problémák megoldása és azok kivizsgálása
  • Nyitott számlák kezelése
  • Account reconciliation, balance confirmation

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony Bsc/Msc képzésen
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás (leginkább írásban)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • SAP/ORACLE ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Ultramodern irodaház - nemzetközi környezet
  • Munkaidőben frissítő ping-pong vagy csocsó bajnokság
  • Sportolási lehetőség - irodaházon belül felszerelt konditerem
  • Kiemelkedő közösségi élet
  • Bérezés: bruttó 1200 Ft/óra
  • Munkaidő: minimum 25 óra/hét, rugalmasan - teljes mértékben sulihoz illeszthetően.
  • Munkaidő kerete: H-P 7 és 20 óra között.
  • A resolution vagy reconciliation csapatok egyikéhez fogsz csatlakozni, ahol mindig nagy a pörgés. Mindent megtanítanak neked az alapoktól kezdve, azonban korábbi SSC/finance/customer service/multinacionális tapasztalat, illetve pénzügy/számvitel tanulmányok előnyt jelentenek ennél a két pozíciónál. Folyamatos tréningek mellett lépésről lépésre vonnak be a „Source to pay” rejtelmeibe, itt biztonságos környezetben gyakorolhatsz és sajátíthatod el, hogyan priorizálunk, milyen a csapatmunka, hogyan kommunikálunk, milyen a céges kultúra, hogyan készülünk fel határidős feladatokra. Mindezek mellett megismerkedsz az SAP és az Oracle rendszerekkel is.