Az összes ajánlatunk: 172 db állás

Senior Anyagbeszerző

(Győr vonzáskörzete)

hivatkozási szám: FW-824

5 éves beszerzői tapasztalattal, német és/vagy angol nyelvtudással rendelkező munkatárssal bővülne Győr környéki gyártóvállalati partnerünk csapata. Amennyiben motivált a szakmai fejlődésre, egy stabil, emberközpontú cégnél való munkavégzésre, küldje el jelentkezését még ma!

Feladatok:

  • Alapanyagok megrendelése, napi szintű kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Megrendelések rögzítése, kezelése a vállalatirányítási rendszerben
  • A kiszállítás tervezése, előkészítése és egyeztetés a többi érintett szervezettel.
  • A beszállítók tevékenységeinek értékelése (szállítási feltételek, idő, megbízhatóság stb.), számlák ellenőrzése

Elvárások:

  • 5 év beszerzési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Magabiztos Excel ismeret,
  • SAP vagy egyéb vállalatirányítási szoftver ismerete előny
  • Társalgási szintű NÉMET és/vagy ANGOL nyelvtudás elvárás
  • Jó kommunikációs készség, együttműködési készség, rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő, bővülő vállalatnál
  • Nemzetközi munkakörnyezet, ahol megbecsülik a munkavállalókat
  • Támogató vezetői hozzáállás
  • Részvételi lehetőség egy zöldmezős beruházásban, legújabb technológiák megismerése
  • Versenyképes jövedelem
  • Munkába járás támogatása 25 Ft/km