TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 375 db állás

Senior bérszámfejtési specialista - Csoportvezető

(Budapest)

Hivatkozási szám KP-2028

Partnerünk Magyarország egyik piacvezető szolgáltató vállalata, mely Európa több országában nyújt magas színvonalú pénzügyi szolgáltatást nemzetközi vállalatok számára, pénzügy, számvitel és bérszámfejtés területén. Budapesti, központi irodájukba szakmailag tapasztalt munkatársakat keresünk, vezetői affinitással, néhány fős csapat támogatására.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • teljeskörű bérszámfejtési feladatok elvégzése
  • kapcsolódó bevallások, statisztikák elkészítése
  • bérszámfejtési feladatok koordinálása a néhány fős csoportban
  • feladatok határidőre történő elvégzésének biztosítása
  • folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • rendszeres és eseti elemzések, jelentések készítése
  • jogszabályi változások nyomon követése és alkalmazása

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség, HR szakirányon
  • vagy egyéb felsőfokú végzettség + TB- és bérügyintéző OKJ-s képzés
  • minimum 3-4 év bérszámfejtési területen szerzett tapasztalat
  • néhány fős csapat koordinálásában / támogatásában releváns gyakorlat
  • aktív, kommunikációs szintű angol nyelvtudás előny
  • vezetői képességek, készségek
  • ügyfélközpontúság, precizitás, csapatmunka

Amit kínálunk:

  • modern munkakörnyezet, támogató infrastruktúrával
  • alapbéren felüli juttatások, cafeteria
  • lakhatási támogatás Budapestre költöző munkavállalóknak
  • folyamatos szakmai képzések
  • kedvezményes sportolási és étkezési lehetőség
  • gyümölcsnap / rendszeres közösségi események