Az összes ajánlatunk: 270 db állás

Senior Értékesítési Menedzser

(Magyarország és környező országok)

hivatkozási szám: KG-650

Partnercégünk Magyarország legnagyobb, minőségi köszörűszerszám gyártójaként, több mint 50 éve szolgálja ki a megrendelőket, figyelembe véve az intenzív külföldi igények teljesítését is. A kibővült piaci területek lefedésére munkatársat keresünk az alábbi pozícióba.

Feladatok:

  • közép-kelet európai piac értékesítési támogatása (Románia, Szerbia, Szlovákia, Csehország)
  • romániai üzletkötők munkájának koordinálása
  • értékesítési stratégia kidolgozása, közösen meghatározott értékesítési tervek teljesítése
  • meglévő partneri kör kiszolgálása, új ügyfelek felkutatása az adott régióban
  • rendszeres tárgyalások lebonyolítása - személyes látogatások
  • termékbemutatók megszervezése, műszaki tanácsadás
  • ajánlatok, tenderanyagok elkészítése
  • szerződések megkötése döntéshozókkal (beszerzési vezető, ügyvezetői szint)
  • üzleti forgalom folyamatos ellenőrzése és az üzletmenet fejlesztése
  • jelentések, statisztikák készítése a vezetőség felé

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • legalább 5 éves szakmai tapasztalat elsősorban műszaki értékesítési területen
  • ipari cikkek (forgácsolószerszámok, mérőeszközök, kéziszerszámok, stb.) értékesítésében szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • meggyőző, dinamikus, eredmény-orientált személyiség
  • határozott fellépés
  • kiváló tárgyalási készség
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • alapbéren felüli juttatások
  • havi bónuszrendszer
  • cafeteria
  • céges gépkocsi + laptop + telefon