Az összes állásajánlatunk a rendszerben: 284 Állás

Senior Facility Mérnök

(Tatabánya vonzáskörzete (Budapest irányában))

hivatkozási szám: FV-476

Elektronikai iparban működő multinacionális partnerünk részére keresünk tapasztalt épületgépész vagy létesítmény mérnök munkatársat. A folyamatosan bővülő, stabil hátterű vállalat mind emberileg, mind szakmailag jó lehetőséget kínál, biztosítja a munkatársak folyamatos fejlődését.

Feladatok:

  • A telephely működésének szervezett és hatékony irányítása
  • Az épületekhez és az infrastruktúrához kapcsolódó karbantartási és javítási szerződések alapján a munkák szervezése, koordinálása
  • Beruházások előkészítése
  • Energiagazdálkodási célok megvalósítása (közműszolgáltatókkal és energiakereskedőkkel való szerződések követése, energiatakarékossági intézkedések kidolgozása, megvalósítása).
  • Fenti feladatokhoz kapcsolódó hatósági kapcsolattartás és a vonatkozó beszámolók, riportok készítése, az ehhez szükséges dokumentáció naprakészen tartása
  • Személy- és teherforgalmi, valamint parkolási rend szabályozása
  • Külső területek gondozása, együttműködve az EHS részleggel
  • Őrzés, védelem szervezése, szabályozása, koordinálása
  • Munkahelyi étkezde üzemeltetésnek felügyelete
  • 5S irányelvek érvényesítése, betartása és betartatása, különös tekintettel az udvaron tárolt anyagokra
  • A megelőző karbantartási tervek elkészítésében való közreműködés
  • A bérelt vállalati gépkocsikkal kapcsolatos feladatok koordinálása
  • A vállalat energetikai és tűzvédelmi rendszereinek üzemeltetésére, illetve a létesítmény fenntartására vonatkozó törvények és szabályzatok nyomon követése és betartása
  • Felkészülés a belső- és külső auditokra
  • A létesítmény üzemeltetésével kapcsolatos rendszeres költségek tervezése (budgetolás), valamint a felmerülő beruházások tervezése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (épületgépész, létesítmény mérnök)
  • Min. 3 éves épületüzemeltetésben hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kiváló pénzügyi ismeretek
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, AutoCAD)
  • SAP ismerete, készség egyéb rendszerek megismerésére
  • Kiváló prezentációs és tárgyalási készség
  • Magas fokú problémamegoldó készség,
  • Rugalmasság és terhelhetőség,
  • Pontos és felelősségteljes munkavégzés, tulajdonosi szemlélettel
  • Proaktívitás, gyors és hatékony munkavégzés

Amit kínálunk:

  • A bejárás kiemelkedő támogatása
  • A bruttó alapbéren felül cafeteria, bónuszrendszer, kedvezményes vállalati étkezde, sportolási lehetőség