Az összes ajánlatunk: 282 db állás

Senior HR Tanácsadó

(Budapest)

hivatkozási szám: KW-773

A WHC csoport 1990-ben alakult azzal a céllal, hogy partnereinek teljes körű szolgáltatást nyújtson gazdasági- és humán területen. Ma már az ország egyik legnagyobb tanácsadó cégenként vagyunk jelen és támogatjuk ügyfeleinket munkaerő-közvetítés, munkaerő-kölcsönzés, diákmunka és HR outsourcing igények esetén is. Budapesti irodánkba, a munkaerő-közvetítéssel foglalkozó csapathoz keresünk lelkes, hosszú távú együttműködésben gondolkodó Senior HR tanácsadó munkatársat.

Feladatok:

  • a szervezeti egység képviselete munkaerő-közvetítési és egyéb HR tanácsadási megbízások során
  • komplex HR tanácsadási folyamatok teljes körű menedzsmentje, a pozíció felvételétől, partnereink piaci információkkal való ellátásáig
  • minőségi együttműködés a jelöltekkel és üzleti partnereinkkel
  • a munkaerő-közvetítés során a vevők által meghatározott követelményprofil szerinti adatbázis-szűrés, új keresési technikák alkalmazása (Social Media felületek)
  • a keresési folyamathoz kapcsolódó hirdetések, pályázatok elkészítése, pályázatok értékelése, interjúk lebonyolítása, illetve a megbízó cég részére a jelöltek bemutatása
  • részvétel ügyfél-találkozókon, tárgyalásokon
  • a munkaerő-közvetítéshez és kiválasztáshoz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
  • a kiválasztási folyamatokkal, metodikával kapcsolatos rendszerek fejlesztése, együttműködve a kirendeltségekkel és a társosztályokkal
  • szoros együttműködés a Junior- és Senior HR tanácsadói csapattal, illetőleg a területi- és a szakmai vezetővel

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú vagy gazdasági végzettség
  • munkaerő-közvetítés területén szerzett 5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • MS Office magabiztos használata
  • közösségi média alkalmazások toborzási célú használatában szerzett gyakorlat
  • önállóság, precizitás, jó kommunikációs és szervező készség
  • megbízható, minőségi munkavégzés
  • együttműködési képesség
  • rugalmasság
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • biztonságos, stabil, folyamatosan növekedő vállalati háttér
  • szakmai tréningek, képzések
  • béren kívüli juttatások
  • home office lehetőség
  • változatos, érdekes munkakör